Bavorský Erb / Odchovy, štěňata  / Vrh E - 2016  / Odchod štěňátek do nových domovů

Odchod štěňátek do nových domovů

12. června 2016
Odchovy, štěňata / Vrh E - 2016
ROZLOUČENÍ

8. týden věku, bývá zpravidla nejkásnější, co se týče vzhledu štěňátek, ale zároveň nejsmutnějším obdobím, protože odcházejí k novým majitelům. Doufám, že jsme všem páníčkům udělali radost a dobře vychovali nového člena jejich domácnosti. Takového, který jim přinese jen krásné chvíte strávené v jejich blízkosti, ale i spoustu radosti a štěstí.
Víme že,  jim nový nezbeda převrátí jejich zaběhnutý režim vzhůru nohama, ale buďte schovívaví, příliš tvrdě netrestejte a buďte důslední. Je to němá  tvář, která nezná zlobu, hněv, nenávist, podlost, přetvářku ani sobeckost a já pevně věřím, že si to všichni velmi dobře uvědomují. 

Prosíme obrňte se trpělivostí, důsledností a bez zbytečného trestání vychovejte poslušné a sebevědomé jedince. Dávejte jim lásku a oni se Vám odvděčí nesmírnou nákloností a oddaností. Budou chránit nejen Vás, ale celou Vaší rodinu i domov. Nedopusťe, aby se trápili, neboť Rhodeský ridgeback je vyjímečný, nádherný, inteligentní a věrný pes a přesně takový byl měl být i jeho majitel.

Všichni majitelé již nějakou zkušenost s tímto plemenem měli a tak budiž jim útěchou, že vědí do čehou jdou a jak na ně. Snažila jsem se všem poskytnout množství rad a zkušeností, tak nechť z nich vyrostou nejen krásní, ale také hlavně poslušní pejsci.

Přejeme všem štěňátkům, aby prožili krásný bezstarostný život, plný radosti, spokojenosti a lásky.

Vždyť oni si tohle všechno zcela jistě zaslouží!
 

 

 

 

zpět