Erra a její výstavy

08. května 2017
SEKCE: Odchovy, štěňata / Vrh E - 2016
Velikou radost nám dělá také naše milá Erra, je výborně vedená má skvělé páníčky a to je myslím to nejlepší co může mít.
Přejeme jí mnoho dalších úspěchů a pevně věříme, že to bude lepší a lepší!
Obrovská gratulace k první i druhé její výstavě.

Erra-ceske-budejovice-2017.jpg
Podrobnosti

Naše štěňátka vrhu E slaví svoje první narozeniny.

18. dubna 2017
SEKCE: Odchovy, štěňata / Vrh E - 2016
Obrovská gratulace našim štěňátkům vrhu E k prvnímu roku života. Ať mají hodné páníčky, spoustu psích kamarádů a ať jsou ve svém psím světě šťastní!
Krásné narozeniny!

Všem děkujeme za krásné fotky!
Podrobnosti

Setkání štěňátek vrhu E

04. září 2016
SEKCE: Odchovy, štěňata / Vrh E - 2016
Orlík 4.9.2016

Máme velikou radost, že se přijeli k nám na jih Čech podívat naše štěňátka vrhu E. Někteří přijeli z velké dálky a patří jim obrovské poděkování. Bylo to krásné odpoledne, myslím si, že se to moc povedlo, štěňátka si zařádila a to bylo hlavní.

Všem moc a moc děkujeme, že jste přijeli, ať Vám štěňátka rostou jen do krásy, měli jsme ze všech ohromnou radost, jsou krásní!!!
Podrobnosti

Štěňátkům vrhu E jsou už 3 měsíce.

10. srpna 2016
SEKCE: Odchovy, štěňata / Vrh E - 2016
Děkujeme všem majitelům štěňátek vrhu E za pěkné fotografie, máme z nich ohromnou radost. Všem se daří dobře, patřičně zlobí, ale to k štěněcímu věku patří.

Doufáme, že se uvidíme 4.9. na výstavě ČKRR už se na Vás všechny moc těšíme...
Podrobnosti

Odchod štěňátek do nových domovů

12. června 2016
SEKCE: Odchovy, štěňata / Vrh E - 2016
ROZLOUČENÍ

8. týden věku, bývá zpravidla nejkásnější, co se týče vzhledu štěňátek, ale zároveň nejsmutnějším obdobím, protože odcházejí k novým majitelům. Doufám, že jsme všem páníčkům udělali radost a dobře vychovali nového člena jejich domácnosti. Takového, který jim přinese jen krásné chvíte strávené v jejich blízkosti, ale i spoustu radosti a štěstí.
Víme že,  jim nový nezbeda převrátí jejich zaběhnutý režim vzhůru nohama, ale buďte schovívaví, příliš tvrdě netrestejte a buďte důslední. Je to němá  tvář, která nezná zlobu, hněv, nenávist, podlost, přetvářku ani sobeckost a já pevně věřím, že si to všichni velmi dobře uvědomují. 

Prosíme obrňte se trpělivostí, důsledností a bez zbytečného trestání vychovejte poslušné a sebevědomé jedince. Dávejte jim lásku a oni se Vám odvděčí nesmírnou nákloností a oddaností. Budou chránit nejen Vás, ale celou Vaší rodinu i domov. Nedopusťe, aby se trápili, neboť Rhodeský ridgeback je vyjímečný, nádherný, inteligentní a věrný pes a přesně takový byl měl být i jeho majitel.

Všichni majitelé již nějakou zkušenost s tímto plemenem měli a tak budiž jim útěchou, že vědí do čehou jdou a jak na ně. Snažila jsem se všem poskytnout množství rad a zkušeností, tak nechť z nich vyrostou nejen krásní, ale také hlavně poslušní pejsci.

Přejeme všem štěňátkům, aby prožili krásný bezstarostný život, plný radosti, spokojenosti a lásky.

Vždyť oni si tohle všechno zcela jistě zaslouží!
Podrobnosti

    1    2    3    4    5        7