Volná štěňátka !

ŠTĚŇÁTKA JSOU JIŽ ZADANÁ!!!

Nabízíme krásná volná štěňátka RR ze spřáteleného webu CHS Tarreon.

kontakt:tel.:  604 892 067 nebo  605 720 141, spsenickova@email.cz  (Louny)

kolaz-Bred-a-Tarra.jpg

Jedná se o 3 fenečky ( 2 standardní, 1 nestandard) narozené 2.8.2014 z úžasného spojení :

Matka: BISS, MultiCh, Multi JCh A´Tara Star Fox Grape-
TARAčerveno-pšeničné barvy, výška 63,5 cm,HD A/A, ED 0/0, OCD neg., LTV neg.,gen pro hnědý nos

Otec:
BISS, C.I.B.,GrandCh, MultiCh Berny od Řeky Novohradky-
BRAD červeno-pšeničné barvy velice jemné srsti, výška 69 cm,HD A/A, ED 0/0,OCD neg. Barvářské zkoušky

Oba rodiče jsou multichampiony úžasné a skvělé povahy, krásných exterierů bez zatížení genetickými vadami. Celkem bylo narozeno 11 štěňat (7x standard, 4x nestandard)


Úžasné psí holčičky, které udělají zcela jistě velikou radost vážným zájemcům představujeme v podrobnostech:


Tarreon-April--oranzova.jpg April - krásná standardní, hnědonosá fenka s bílou náprsenkou, silnější kostry. Krásné stavby těla s krásným ridgem a předhrudím, barvy červené pšenice. Klidná, vyrovnaná a vnímavá. Naprostá kopie maminky i povahově. Občas také lumpačí, ale ráda se přijde pomazlit a výborně se učí, je čistotná. Budoucím majitelům bude dělat jenom samou radost.


Tarreon-Alissa--fialova.jpg Alissa - krásná standardní fenka. Má více bílé barvy na předních tlapkách. Má krásnou stavbu těla s krásným dlouhým ridgem a krásným předhrudím. Barvu červené pšenice. Je to velmi vyrovnaná, klidná fenka, ale nenechá si nic líbit. Často bývá takzvaně "nad věcí". Je velmi chytrá a učenlivá.


Tarreon-Angel--hneda.jpg Angel - krásná nestandardní hnědonosá fenka (podkus) s malým bílým znakem na hrudi ve tvaru hvězdičky. Je to krásná jemnější fenka. Má krásnou stavbu těla s překrásným ridgem a předhrudím. Má nádhernou barvu červené pšenice. Je to velmi milá a mazlivá fenka i když někdy pěkně temperamentní. Jako první uměla zdolávat všechny překážky, nic pro ni není problém. Je velmi učenlivá a milá.


zpět