Django a jeho 2. výstava 4.9.2016- Orlík

04. září 2016
SEKCE: Odchovy, štěňata / Vrh D - 2014
Velká gratulace našemu štěňátku z vrhu D.

Získal Výbornou s pěkným hodnocením!

Máme radost, že jsme se také viděli, přejeme mu mnoho dalších úspěchů!!!
Gratulujeme k úspěchu v tak veliké konkurenci!
Podrobnosti

Jak rostou "Déčáci "

02. března 2015
SEKCE: Odchovy, štěňata / Vrh D - 2014
Děkujeme za krásné foto našich dětiček, ať rostou a dělají majitelům jen samou radost!!
dag.jpg


Drake-by-Enzo.jpg


Dante-by-Enzo.jpg


s-Darssy.jpg

Naše štěňata v půl roce

09. prosince 2014
SEKCE: Odchovy, štěňata / Vrh D - 2014
Děkujeme majitelům za nové foto, ať se všem daří a mají se krásně!!!

darcy.jpg


dagobert.jpg


dak.jpg

Štěňátka 8.-9. týden

25. srpna 2014
SEKCE: Odchovy, štěňata / Vrh D - 2014
Toto období je vždy tím nejsmutnějším, vždyť štěňátka odcházejí do nových rodin. Na jedné staně mám radost, že Puntíci odešli právě v tom správném období, aby si dobře zvykli v nové rodině, na druhé straně je tu po nich prázdno a smutno. Těší mne však, že noví majitelé se na štěňátka velice těšili a myslím si, že budou mít u nich krásný život plný nových podnětů, kamarádů, přátelství a láskyplné péče a tak to má být.
Přejeme všem majitelům, aby nový člen jejich domácnosti byl hravý, zvídavý, krásný, poslušný a přinesl jim do života nový optimismus. Štěňátkům přejeme, aby byl jejich život protkaný láskou, porozuměním, důsledností a velkou dávkou trpělivosti, aby z nich vyrostli krásní a sebevědomí psi.
Buďte na ně vlídní, spravedliví, důslední a oni se Vám na oplátku odvděčí svou oddaností, věrností a poslušností.


Všem přejeme krásný život !!!


Pes má krásu bez ješitnosti, sílu bez krutosti a lidské vlastnosti bez lidských chyb!

Těšíme se  na brzké setkání o víkendu 6.-7.9. termín ještě upřesníme přes mail. Setkání se bude konat jen v případě pěkného počasí!
Adresa: v areálu ORLÍK HOTEL & RESORT
VYSTRKOV (KOZÁROVICE) – okres Příbram
Odkaz zde
Podrobnosti

Postoje v 7 týdnech

09. srpna 2014
SEKCE: Odchovy, štěňata / Vrh D - 2014
Ani se mi nechce věřit, že už je štěňátkům sedm týdnů a za pár dní, půjdou do nových rodin. Je to vždycky smutné a ne jedno loučení provází kapičky slz a musím říci, že tentokrát to určitě nebudou jen kapičky... Nevím čím to je, jestli tím, že je člověk starší a více to prožívá, nebo je to prostě jenom tím, že jsou tak hodní a  pak péče o ně je pouze radostí. No, nebudeme smutnit, už nyní a těšme se, že si je ještě týden budeme užívat. Čekají nás  povahové testy a druhá kontrola vrhu. Pomaličku přecházíme z granulek Royal Canin Maxi Junior na Acanu Dog Puppy Lagre, takže budoucí majitelé si mohou koupit obojí.


Už máme nachystanou výbavičku, která jistě budoucím majitelům udělá radost.

Poněkud obtížněji jsme fotili postojovky a doufám, že oko návštěvníků nebude příliš kritické, neboť ten, kdo zkusil pár fotografií vytvořit, jistě ví...

Postoje-vrh-D-enzo-shetani-2014.jpg


...A už jsme tady zase. Teda to jste ještě neviděli, jak jsme byli šikovní. Normálně jsme u doktora skoro ani nepípli. Teda to ouško bolelo, to jo, ale zase si nás už nikdo nesplete. Ona si totiž panička myslela, že když nám dá nějaký barevný obojky, že si je snad nesundáme, nebo co... tak to teda ne! Naopak, kousat bráškovi a ségře do krčku je moc fajn a ten obojek tam prostě kolikrát překáží. Ale my si nehrajeme jenom s krčkama, ouškama, nožičkama ostatních, ale bádáme a lítáme po zahradě co to jde. Zajímavá jsou jablíčka, švestky, kytičky, klacíčky, lístečky, ale nejlepší je prostě hrabat v zemi, uklízet se smetáčkem, sázek kytičky z květináče, nebo číst si noviny.To je pak žůžo a panička je z té uklizené zahrady  celá odvařená... cha, cha, cha...

uv-D-vrh.jpg

Podrobnosti

    1    2    3    4    5