Procházky 2017

14. května 2017
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Výlety a procházky.
Pokud má člověk doma psa, dříve či později dojde k poznatku, že pokud se čtyřnohý miláček venku proběhne, je od něj tzv. pokoj...
Tím spíš když máte doma tři. Dny když se nejde....jsou utrpením, nehnou se od vás a když už je nebaví dělat vám ocásek, nastupuje sado- maso mezi nimi samotnými. Proto chodíme skoro pořád... jen ten foťák nám občas chybí. Tentokrát však byl s námi....


h13.jpg
Podrobnosti

Procházky 2015

15. září 2015
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Výlety a procházky.
Tak konečně! Omlouváme se návštěvníkům našich stránek, že jsme tak douho neaktualizovali novinky, ale tak nějak léto, prázdniny a dovolené ubíhaly strašně rychle. Po pravdě řečeno užívali jse si volno plnými doušky a né vždy byl s námi náš kamarád fotoaparát. Musím přiznat i to, že letošní opravdu horké léto dohánělo nás i naše psíky k zoufalství a jediným vysvobozením bylo koupání a pak zase jen koupání... Cendy oslavila krásné 9. a Shetani skvělé 4. narozeniny je nám s nimi stále dobře a jsme moc rádi, že je máme!!!

Děkujeme majitelům našich štěňátek za nové foto a informace, máme rádost, že se jim daří!

Prochazka-2015-13-a.jpg
Podrobnosti

Zima 2014

12. ledna 2014
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Výlety a procházky.
Přejeme všem šťasné vykročení do nového roku, ať je úspěšný, ať se Vám splní všechna přání a ať Vám Vaši psí miláčci dělají ohromnou radost. Nechť Vás i v tomto roce obohatí o nezapomenutelné zážitky.

Samozřejmě nezapomínáme na všechna  naše štěňátka a přejeme jim hodně a hodně zdravíčka, cvičeníčka, psích kamarádů i láskyplné rodiny, které zabezpečují všechna jejich přání. Děkujeme, že se o pejsky vzorně staráte!

na-web-3-leden-2014.jpg
Vlevo Cendy vpravo Shetani

Po delší odmlce, způsobenou vánočními svátky, nabízíme návštěvníkům pár fotografií našich miláčků.  Na procházky sice chodíme a chodíme jen ten fotoaparát zůstává často doma.
Ač se to vůbec nezdá, máme leden. Venku to vypadá jako na jaře a mě ani pejskům to vůbec nevadí, nebaví nás brodit se hlubokým sněhem a ošetřovat omrzlé pacičky. Takže si to patřičně užíváme a doufáme, že se letošní mírná zima brzy přesune do krásného jara.

Podrobnosti

Podzim u sochy Jana Žižky v Sudoměři

31. října 2013
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Výlety a procházky.
Sudoměř je malá vesnična na jihu Čech kousíček od našeho bydliště, tak není divu, že chodíme docela často na toto malebné místo. Je zde řada krásných cestiček uprostřed přírody a letošní podzim byl krásně vymalovaný a tak nás to lákalo a lákalo.Obě psí holčičky jsou vždy natěšené a připravené na procházky a občas neuškodí protáhnout ji na celý den. Užili jsme si sluníčka i ostatní zvěře a tak byla spokojenost myslím na obou stranách a až bude pěkné počasí jistě se sem ještě několikrát vrátíme.
02.jpg
Podrobnosti

Dovolená.

16. září 2013
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Výlety a procházky.
Dovolenou jsme tentokrát strávili doma v Čechách v oblasti Českého ráje. Asi mnozí z nás, kteří vlastní pejska ví, jak je to obtížné obstarat jej v této době a protože bych své psy nikdy do psího hotelu nedala, cestovali s námi.  Shetinka byla úplně senzační. Nevadila jí turistická procházka  mohutnými Prachovskými skálami, ani prohlídka barokního impozantního areálu Kuks, či návštěva ZOO ve Dvoře Králové, nebo krásný výlet do Ratibořic. Počasí super, nálada výborná a myslím, že spokojenost byla veliká na obou stranách. Doufám, že si podobou dovolenou brzy zopakujeme .
Podrobnosti

    1    2    3    4