Několik fotografií našich lumpic.

16. září 2013
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Fotogalerie.
Procházka v přírodě. Shetani je vždy super a i když se v ní lovecké vlohy nezapřou, je milionová. Za srnečkou vyrazí jen, když to má "dovolené".
Podrobnosti

Zima 2013

29. ledna 2013
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Fotogalerie.
V novém roce zdravíme všechny  návštěvníky a po delší odmlce opět přinášíme nové fotografie našich miláčků. Je pravda, že zimu bez sněhu a s krátkým dnem absolutně nesnáším a že jsme si tohoto nečasu užily docela hodně. Jiné to je, když napadne sníh a protože jsme se konečně dočkali, nabízíme pár foteček našich čtyřnohaček, které samozřejmě dovádějí a po krátký čas mají sníh opravdu v oblibě. Stále čekáme na Cendynky hárání, které zatím nepřichází, ale pevně věříme, že se dočkáme.

zima-3.jpg
Podrobnosti

Shetani v 10 měsících.

19. března 2012
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Fotogalerie.
Strašně ten čas letí. Nedávno to bylo malé neohrabané štěňátko a najednou se z ní vyloupla krásná mladá dáma. Shetani je moc hodná, miluje procházky, kamarády, cestování a vůbec všechno nové. Každý den si užívá plnými doušky, jak to pes asi dokáže a naše dvounohá smečka ji v tom patřičně podporuje. Máme z ní ohromnou radost a doufejme, že to tak bude už napořád.Přejeme všem Béčákům jen to krásné a pevně věříme, že se mají super ... Krásný desátý měsíc života...

Zimní focení - únor 2012

12. února 2012
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Fotogalerie.
Tak a je tu zima! A ne ledajaká, pořádná! Dnešní prosluněný víkend lákal k zimním radovánkám, ale pouze za okny. Padaly rekordy ve stupních pod bodem mrazu.Ouvej -24 °C je opravdu hodně. Při opuštění vyhřátého pelíšku na nás dýchl třeskutý mráz a tak nezbývá, než zabavit se něčím jiným a to pokud možno v telpe. Pro jednou zůstaneme doma a co jiného, než využít slunce alespoň za okny. Zimní focení nás zaměstnalo na celé odpoledne, ale přesto věřím, že snaha se trošku ukáže na vytvořených fotografiích. Musím poděkovat  mojí dceři Lucince, za krásné fotky, které vytvořila a doufejme, že se budou líbit i návštěvníkům našich stránek.
dohromady-na-web-zimni-foceni-1.jpg
Čtyřnohačky byly též úžasné, i když ke konci už je to moc nebavilo. Asi jim to bylo vlasně úplně jedno, hlavně že nemusí ven na ten mráz.
dohromady-na-web-zimni-foceni.jpg
Podrobnosti

Shetani o Vánocích

31. prosince 2011
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Fotogalerie.
Procházky, procházky, procházky. To je naše denní téma a obě čtyřnohačky se mnou vždycky ochotně souhlasí. Je netradiční, že o Vánocích není po sněhu ani památky a dnešní den připomínal spíše jaro než 31.12., ale to už tak někdy bývá. Nicméně slunečné počasí  nám udělalo velikou radost, už jen proto, že slunných dnů v tomto roce bylo opravdu hodně málo. Měla jsem chuť nafotit pár snímků a jen na vysvětlenou Cendy byla s námi, ale říkala mi, abych ji moc nefotila, že v tom oblečku nemá tu správnou figuru a tak jsem ji poslechla. Na fotkách je jen Shetani a Cendy mi šeptala .... jak... "Šetku"... co nejlépe ... vyblejsknout....
Podrobnosti

    1    2