Bonitace Bora Wetu Shetani - Orlík 27.4.2013

13. dubna 2013
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Reportáže a články.
S radostí oznamujeme, že máme za sebou Shetinky zkoušku dospělosti. Úspěšně absolvovala bonitaci ČKRR a je od 27.4.2013 CHOVNOU FENOU. Bonitační komise: Luďka Brejchová, Jana Helešicová, rozhodčí Stanislava Janická. Hodnocení výborné: výška 61 cm, DKK A/A, DLK 0/0, dobré úhlení končetin, výborná mechanika pohybu, jemnější typ, správný formát těla, barva červeně pšeničná, dobrá hloubka hrudníku, naznačené předhrudí, výborý ridge, pysky správné, oko tmavé, správné nasazení uší, správná síla čelistí, kompletní chup, správná záď, dobře nasazený ocas, bez bílé barvy. klidná, dobře vedená- STANDARDNÍ FENA.

Bonitace-orlik-vysrkov-27.4.2013-BWS-10.jpg

Máme radost, že jsme se na Orlíku viděli s Bredíkem a jeho páníčky - nastávajícím tatínkem našich štěňátek vrhu "C". Je to pohodový kluk a doufejme, že se nám narodí zdravá štěňátka a zdědí po něm hlavně krásný exteriér. Moc se těšíme!
Podrobnosti

Alíkova cesta

28. června 2012
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Reportáže a články.
Mám trošku špatné svědomí, neboť jsem již delší dobu nedávala žádný příspěvek na web. Ne snad proto, že bychom seděli doma, ale tak nějak to vždycky nevychází, vše zdokumentovat. Pevně věřím, že se polepším a příkladem je hned závod "Alíkova cesta". ZKO Vimperk pořádal dne 23.6.12 dogtrekingový 9 km srandazávod a jelikož máme akce pro pejsky moc rádi, nemohli jsme chybět. Ideální počasí, vždy natěšená Shetani, donucený zbytek rodiny a jedem. Super nálada nás bičovala k velkým výkonům a tak jsme neběželi někde vzadu, ale mezi prvními. Finiš závodu nebyl vůbec jednoduchý, byla špatně označená trasa a závodníci bloudili, ale nakonec jsme vše zvládli a získali krásné  2. místo.

Obrovská radost, že se píle vyplatila, Shetani vyhrála množství pamlsků, diplom i medaili a odjížděli jsme s pocitem krásně stráveného dne. Bylo to moc pěkné !

Alikova-cesta-Vimperk-1o.jpg
Podrobnosti