Představení naší Bory Wetu Shetani

01. ledna 2014
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Představení naší Bory.
Bora Wetu Shetani ( "náš nejlepší ďábel "z překladu Svahilštiny)- Rhodeský ridgeback
shetani-uvod.jpg


Otec: Dantheo Abutambu z Valdštějnských lip.
Matka: Cendy Ell od Kovářovské hůrky.

Narozena 19.5.2011
Rodokmen-ČLP/RR/6925
Bonitace-27.4.2013 CHOVNÁ FENA
DKK,DLK- 0/0,0/0
Výška 61 cm, váha 30 kg
Barva červená pšenice.
Plnochrupá.
Skus nůžkový


Bora Wetu Schetani pochází z naší CHS vrhu B  z 11 štěňátek. Je to líbivá standardní fena jemného typu, která má krásnou hlavu, dobře nasazé uši, bez černé masky, dobré úhlení končetin, výbornou mechanikou pohybu, se správnou zádí a dobře nasazeným ocasem. Je majitelkou krásného standardního ridge a  jemné červeno pšeničné srsti, kterou zdědila po svém otci.

Její povaha je vyrovnaná, snad trošku rezervovaná vůči cizím lidem. Miluje piškoty, vodu, své uzlíky a spaní s nohama vzhůru. Její lovecké pudy nejsou tak silné, dokáže se odvládat a spíše se proběhne ze zvědavosti. Miluje procházky ve volné přírodě a nebyl u ní nikdy problém s poslušností. Jako asi každý RR miluje lenošení, ať už ve svém pelíšku pod dekou, nebo v obýváku na kožešině.
Od malička nesnáší hlazení po hlavě, ale panička to občas nevydrží...
Podrobnosti

Bora Wetu Shetani 2 roky

19. května 2013
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Představení naší Bory.
Naše Shetinka dneska slaví 2 roky života, bude mít nějaký dortík pro pejsky a přejeme jí hodně zdraví, lítání, kamarádů, cvičení a dobrého papání. Ať se má spolu s dalšími 10 sourozenci super !

2-roky-BWS.jpg

Bora Wetu Shetani

05. září 2012
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Představení naší Bory.


Bonitace-orlik-vysrkov-27.4.2013-BWS-10.jpg
ridge-shetani.jpgborinka-velka-od-16---23.-mesicu.jpg

borinka-vetsi-od-10---15.-mesicu.jpg

borinka-mala-od-2---7-mesicu.jpgPrvní narozeniny Shetinky.

19. května 2012
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Představení naší Bory.
Tak a je to tady! Slavím své první narozeniny a všichni dvounoháci mi potřásli tlapkou. Panička mi uvařila dort ze spoustou dobrot a snad čekala, že ji samým vděkem olíznu. No teda neolízla, ale přímo jsem ji oslintala, tak měla ohromnou radost...!!! Byl moc dobrej a čekám co bude dalšího, ale prý mě takové ňamky  čekají jen jedou za rok, tak si to vemte. Jsem hodná a abych čekala zase takovou dobu. Ale víte, že jsem dostala pořádnej, ale pořádnej dárek a nebyly to žádné takové hračky, nebo co. Vždyť já už jsem velká a nějaké uzly, nebo snad pískací hračky jsou pro mimina! To ne...! Ze mě je trošku dámička a tak jsem se jela podívat na svůj první coursing. Teda já nevěděla, že se to tak jmenuje, ale všichni to říkali a byla jsem strašně zvědavá a natěšená. Abych to vysvětlila psí řečí, letěla jsem prostě jako splašená za igelitovýma třásničkama a  to, že neběžím za zajíčkem, kterého mám tak ráda, jsem bohužel zjistila až na konci. Ale to nevadí, moc se mi to líbilo a  doufám, že tohle bude častěji než jednou za rok. Sice jsem už veliká, ale prý musím ještě hodně baštit, abych mohla trénovat víc. Tak to já zvládnu levou zadní.

BWS-a-jeji-prvni-narozeniny-1.jpg

Samozřejmě gratulujeme všem našim bráškům a sestřičkám ke krásným prvním narozeninám a moc všem děkujeme za fotky i novinky !!!

Těšíme se na setkání v Klatovech !!!

Podrobnosti

Bora Wetu Shetani v 7 měsících

27. prosince 2011
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Představení naší Bory.


Shetinka-v-7-mesicich-veku-na-web.jpg
Podrobnosti

    1    2