Procházky 2017

14. května 2017
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Výlety a procházky.
Pokud má člověk doma psa, dříve či později dojde k poznatku, že pokud se čtyřnohý miláček venku proběhne, je od něj tzv. pokoj...
Tím spíš když máte doma tři. Dny když se nejde....jsou utrpením, nehnou se od vás a když už je nebaví dělat vám ocásek, nastupuje sado- maso mezi nimi samotnými. Proto chodíme skoro pořád... jen ten foťák nám občas chybí. Tentokrát však byl s námi....


h13.jpg
Podrobnosti

Procházky 2015

15. září 2015
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Výlety a procházky.
Tak konečně! Omlouváme se návštěvníkům našich stránek, že jsme tak douho neaktualizovali novinky, ale tak nějak léto, prázdniny a dovolené ubíhaly strašně rychle. Po pravdě řečeno užívali jse si volno plnými doušky a né vždy byl s námi náš kamarád fotoaparát. Musím přiznat i to, že letošní opravdu horké léto dohánělo nás i naše psíky k zoufalství a jediným vysvobozením bylo koupání a pak zase jen koupání... Cendy oslavila krásné 9. a Shetani skvělé 4. narozeniny je nám s nimi stále dobře a jsme moc rádi, že je máme!!!

Děkujeme majitelům našich štěňátek za nové foto a informace, máme rádost, že se jim daří!

Prochazka-2015-13-a.jpg
Podrobnosti

Zima 2014

12. ledna 2014
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Výlety a procházky.
Přejeme všem šťasné vykročení do nového roku, ať je úspěšný, ať se Vám splní všechna přání a ať Vám Vaši psí miláčci dělají ohromnou radost. Nechť Vás i v tomto roce obohatí o nezapomenutelné zážitky.

Samozřejmě nezapomínáme na všechna  naše štěňátka a přejeme jim hodně a hodně zdravíčka, cvičeníčka, psích kamarádů i láskyplné rodiny, které zabezpečují všechna jejich přání. Děkujeme, že se o pejsky vzorně staráte!

na-web-3-leden-2014.jpg
Vlevo Cendy vpravo Shetani

Po delší odmlce, způsobenou vánočními svátky, nabízíme návštěvníkům pár fotografií našich miláčků.  Na procházky sice chodíme a chodíme jen ten fotoaparát zůstává často doma.
Ač se to vůbec nezdá, máme leden. Venku to vypadá jako na jaře a mě ani pejskům to vůbec nevadí, nebaví nás brodit se hlubokým sněhem a ošetřovat omrzlé pacičky. Takže si to patřičně užíváme a doufáme, že se letošní mírná zima brzy přesune do krásného jara.

Podrobnosti

Představení naší Bory Wetu Shetani

01. ledna 2014
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Představení naší Bory.
Bora Wetu Shetani ( "náš nejlepší ďábel "z překladu Svahilštiny)- Rhodeský ridgeback
shetani-uvod.jpg


Otec: Dantheo Abutambu z Valdštějnských lip.
Matka: Cendy Ell od Kovářovské hůrky.

Narozena 19.5.2011
Rodokmen-ČLP/RR/6925
Bonitace-27.4.2013 CHOVNÁ FENA
DKK,DLK- 0/0,0/0
Výška 61 cm, váha 30 kg
Barva červená pšenice.
Plnochrupá.
Skus nůžkový


Bora Wetu Schetani pochází z naší CHS vrhu B  z 11 štěňátek. Je to líbivá standardní fena jemného typu, která má krásnou hlavu, dobře nasazé uši, bez černé masky, dobré úhlení končetin, výbornou mechanikou pohybu, se správnou zádí a dobře nasazeným ocasem. Je majitelkou krásného standardního ridge a  jemné červeno pšeničné srsti, kterou zdědila po svém otci.

Její povaha je vyrovnaná, snad trošku rezervovaná vůči cizím lidem. Miluje piškoty, vodu, své uzlíky a spaní s nohama vzhůru. Její lovecké pudy nejsou tak silné, dokáže se odvládat a spíše se proběhne ze zvědavosti. Miluje procházky ve volné přírodě a nebyl u ní nikdy problém s poslušností. Jako asi každý RR miluje lenošení, ať už ve svém pelíšku pod dekou, nebo v obýváku na kožešině.
Od malička nesnáší hlazení po hlavě, ale panička to občas nevydrží...
Podrobnosti

MVP Prague Expo Dog

02. listopadu 2013
SEKCE: Bora Wetu Shetani / Výstavy.
Po delší odmlce jsme se opět zůčastnili MVP, tentokrát jsme si zajeli do hlavního města na 26. ročník Expo Dog. Čekání na hodnocení ve výstavním kruhu bylo sice dlouhé, ale jelikož počasí bylo sychravé a nevlídné, ani nás to nemrzelo. Těžko odhadnout Shetinky náladu či nenáladu, v každém případě získala od rozhodčího pana Řehánka velmi pěkné hodnocení, ale v ohromné konkurenci 16 fen byla pouze Výbornou. Potěšilo nás  setkání s naším Céčkovým štěňátkem roztomilou Cairinkou a moc rádi jsme viděli majitelky našich B a C  štěňátek paní Pšeničkovou a Marečkovou. Těšíme se na setkání i příště.


Podrobnosti

    1    2    3    4    5        10