Bavorský Erb / Odchovy, štěňata  / Vrh A - 2010  / První rok života

První rok života

14. ledna 2011
Odchovy, štěňata / Vrh A - 2010
Za několik týdnů oslaví naše první štěňátka první rok života.
Připravila jsem několik koláží a ráda bych poděkovala všem majitelům, kteří posílají nové zprávy a fotografie. Pevně věřím, že se budou líbit.

Kevin-a-Cendy-na-web-upoutavka.jpg
Tento příspěvek je věnován samozřejmě všem návštěvníkům našich stránek, ale vyjímečně hlavně těm, kteří si v naší chovatelské stanici koupili štěňátko rhodeského ridgebacka z vrhu A. Toto spojení bylo naše první a doufáme, že ne poslední. Tatínkem byl krásný rhodeský ridgeback Ekevu od Křemence a ráda bych poděkovala všem majitelům za péči a trpělivost se kterou své pejsky vychovávají. Popřála bych jim do dalších let mnoho a mnoho radostí, nových zážitků a chovatelských úspěchů. Ač se to možná nezdá, a jsou již dlouho v jiných rodinách, našimi prvními štěňátky zůstanou napořád a citový vzah k nim nikdy nepohasne. Mám radost z každé poslané fotografie, zprávy či jejich úpěchu. 24.2.2011 oslaví svůj první rok života. Jsem přesvědčená, že všechna štěňátka vyrůstají v rodinách s láskou,  porozuměním a vzájemně se od sebe mnohé učí. Ráda bych, abychom mohli další roky uveřejňovat stále pěkné fotografie a všechny jen chválit.Azir - Lord ( Zlatý )
Má ve své rodině velikého psího kamaráda - bratříčka Edwarda se kterým prý dovádí a lumpačí. Jsou z nich nerozluční přátelé. Lord se stal výborným hlídačem, je poslušný a přátelský. Zažívají spolu spoustu legrace.
Přejeme krásné narozeniny !!!
Azir-kolaz-na-web-1-rok.jpg
Akili - Bugina ( Světle modrá)
Majitelé ji mají velice rádi i když je maličko ušatá. Píší, že je to  velká holka, má za sebou své první důležité období. Z jejich webových stránek je zřejmé, že spolu tráví většinu volného času, jezdí na výlety a stala se milovaným členem rodiny.
Přejeme krásné narozeniny!!!
Akili-kolaz-na-web-1-rok.jpg
Avatar - Forrest ( Tmavě modrý )
Je úžasný společník. Velice rád chodí na cvičiště a nejraději ze všech prohání ostatní pejsky. Ale asi to s tím proháněním nebude tak hrozné, neboť dne 21.11.2010 úspěšně složil kurz základní ovladatelnosti na výbornou. Právem mu a jeho majitelům patří obrovská gratulace. Možná, že mu gratuloval i jeho psí kamarád Rasty.
Přejeme krásné narozeniny!!!
Avatar-kolaz-na-web-1-rok.jpg
Ailin (Oranžová )
Má velice ráda procházky, přírodou a miluje sníh. Je středem pozornosti kamkoliv přijdou, miluje lidi, k dětem je něžná. Zdá se, že výcvik se také daří. Občas si prý chce prosadit své, ale přísnost musí být. Je velmi kontaktní, jemná, přizpůsobivá a citlivá. Pokud něco nezná bývá opatrná. Paničce dělá jen samou radost, jen bych doporučovala nesvěřovat jí vánoční úklid...
Přejeme krásné narozeniny!!!
Ailin-kolaz-na-web-1-rok.jpg
Anee (Červená )
Krásná psí slečna. Vyrovnaná, rozumná, poslušná. Majitelé by ji nevyměnili prý za nic na světě. Miluje procházky přírodou a  vysokou trávu. Největší radost jí udělá volnost. Je ráda středem pozornosti a všem se moc líbí.
Přejeme krásné narozenimy !!!
Anee-kolaz-na-web-1-rok.jpg
Amon - Alf (Bílý)
Úžasný společník, učenlivý, hravý. Rád se mazlí a téměř roste před očima. Miluje usínání v klíně je kamarádský a přátelský. Jako asi každý ridgeback miluje nespoutaný pohyb, hlavně ve volné přírodě a nejvíce ze všeho má rád postel svých páníčků.
Přejeme krásné narozeniny!!!
Amon-kolaz-na-web-1-rok.jpg
Airis ( Oranžová )
Šikovná, krásná psí slečna. Je výborný hlídač. Několikrát k nám přijela na návštěvu, takže jako jedinou jsme měli možnost více ji poznat osobně. Je přizpůsobivá, milá, citlivá. Bude z ní velký a otražitý hlídač. Miluje též nespoutaný pohyb a procházky či výlety.
Přejeme krásné narozeniny!!!
Airis-kolaz-na-web-1-rok.jpgAfia (Fialová)
bohužel jsem od majitele neobdržela žádnou fotografii, takže nás to velice mrzí. Pevně věříme, že se nějakých dočkáme.
Majitel je s Afinkou spokojený, prý je velice poslušná a hodná.
Přejeme krásné narozeniny!!!


Aron (Zelený)
Velice nás to mrzí, ale původní majitelka odcestovala do USA a musela Arona přenechat jinému majiteli. S jediným nemáme  žádný kontakt, tak pevně věříme, že se Aronovi daří dobře.
Přejeme krásné narozeniny !!!

zpět