Bavorský Erb / Cendy Ell  / Výlety a procházky

Říjen 2017- procházky

14. října 2017
SEKCE: Cendy Ell / Výlety a procházky
Krásné podzimní počasí láká....

28-zadni-ridge.jpg
Podrobnosti

Procházka v Sudoměři.

27. února 2016
SEKCE: Cendy Ell / Výlety a procházky
Tak je tu zase jeden volný den a čeká nás co jiného....procházka.
V okolí Sudoměře je krásná příroda, upravené cesty a přesto že počasí není zatím nic moc vyrážíme... tentokrát i s foťákem...

unor--2016.jpg
Podrobnosti

Procházka píseckými horami

12. července 2013
SEKCE: Cendy Ell / Výlety a procházky
Tak se musím přiznat, že posledních pár týdnů jsme procházky  tak trošku šidili. Byl ale důvod, neboť malá štěňátka vyžadovala celodenní péči a tak až v poslední době můžeme zase najet na své procházkování o něco delší. Pro začátek nám stačilo 10 km a pejsákům také. Bylo to fajn, počasí super, takže myslím spokojenost na obou stranách.
Podrobnosti

Zimní procházky

24. února 2013
SEKCE: Cendy Ell / Výlety a procházky
Procházky jsou naší každodenní povinností a tak občas vezmu foťák a fotím a fotím. Doufejme, že zima již naposledy ukázala svoji sílu a místo dalšího sněhu nás čeká jen krásné jaro. Děvčatům sníh  vůbec nevadí, ale já se přiznám, že již zimu nemusím a už se moc těšíme na teplejší měsíce.Čeká nás spoustu nového, neboť Cendy již začala hárat, tak doufejme, že se všechno podaří a máme se na co těšit...!

Borca-zima-2013-8.jpg
Podrobnosti

Podzim 2012

15. října 2012
SEKCE: Cendy Ell / Výlety a procházky
Tak nějak jsem se těšila na zlaté podzimní listy, krásně vymalovanou přírodu a ono zatím nic. Nebo tak nějak nic, tam kde jsme čekali podzimní krásu. Poslední hřejivé paprsky lákaly k nedělní procházce no a samozřejmě čtyřnohá děvčata byla pro. Strašně se vždycky ven těší a nevím jak to poznají, ale obíhají radostí celou zahradu! No prostě jsou to holky šikovné a tak jsme zamířili do blízké Radomyšle, kde bývají krásné  procházky lipovou alejí až ke kostelíčku. Tentokrát jsme však vyrazili příliš brzy a mrazík lístečky ještě řádně nevybarvil, tak pravý podzim ještě nevypukl, ale nikomu z nás to nakonec nevadilo a užili jsme si krásný a pohodový den.

Radomysl-obe-holky-rijen-2012-11.jpg
Podrobnosti

    1    2    3    4